Michaela Astro’dan İcardi’ye uyarı

Tarih: 24 Mayıs 2024 Cuma 13:50

Galatasaray’ın ünlü futbolcu Mauro İcardi’nin yıldız haritasına bakan dünyaca ünlü astrolog Michaela Astro; çapkınlık yapmama uyarısında bulundu.


Dünyaca ünlü astrolog Michaela Astro; yaptığı öngörüleri ile konuşulmaya devam ediyor. Galatasaray’ın ünlü futbolcu Mauro İcardi’nin yıldız haritasına bakan Michaela Aastro; Mauro İcardi’nin çok dikkatli olması gerektiğini, bu aralar aldığı gezegensel etkiler nedeniyle çapkınlık yapma isteği uyandırdığını ve libidosunun çok yüksek olduğunu; bu gezegen dizilimlerinden ötürü içinin içine sığamadığı, yaz aşklarına kayabileceği vurgusunda bulundu.
'BENİM GÖREVİM UYARMAK'
Michalea Astro “Benim görevim yağmur yağmadan önce şemsiyeni aç demekten ibaret! Astroloji yüzde yüz doğru işleyecek diye bir şey yok! Ama işaretleri takip ederek daha güvenli ve konforlu yaşayabiliriz” ifadesinde bulundu.
Ünlü Astrolog, mutlu giden evliliğinin Mauro İcardi’nin futbol yaşamında çok büyük önem taşıdığını sözlerine eklerken bu tarz bir kaçamağın sonu hem evliliği hem de futbol hayatının bitişi olabilir vurgusunu yaptı.


Etiket: Michaela Astro, astroloji, astrolog,


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
 
  GÜNCEL
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
 
  FACEBOOK
 


 
 
 


 
 
 

 

Mersin Post | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinpost.com.tr © Copyright 2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Mersin Post basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA