Duygu Kutlu, ’Unut beni’ ile zirve yapacak

Tarih: 12 Şubat 2024 Pazartesi 11:47

20 yıldır müzik sahnelerinin başarılı ismi Duygu Kutlu, ’Unut Beni’ ciddi bir çıkış yaparak sevenlerini büyülüyor.

Müzik sahnelerinin başarılı ismi Duygu Kutlu, 2K müzik etiketiyle, Kamuran Kayra prodüktörlüğünde üçüncü tekli çalışmasını sevenlerine sundu. 
Söz müzik sevilen şarkıların başarılı ismi Adnan Fırat imzası taşırken Duygu Kutlu yorumuyla “Unut Beni” isimli eserin aranjör koltuğunda Alper Atakan oturdu. “Unut Beni” isimli esere Şile ormanlık alanda ve falezlerde Enes Bilal Taşçı yönetmenliğinde sanatçının performans çekimleriyle klip tamamlandı.
Bir sanatçının kimlik kartının müzik severlere sunduğu eser olmaktan çıktığını dile getiren Duygu Kutlu, "Sahnede her tarza yer veriyor, yorumluyoruz, 20 yıllık sahne tecrübem var buda beni repertuar rekortmeni yaptı sanırım" ifadesini kullandı.
Müzik dünyasındaki rekabete “Unut Beni” isimli eseriyle devam edeceğini dile getiren Duygu Kutlu “
Bence dünyadaki tüm meslek dallarında olduğu gibi bu sektörde de ciddi bir rekabet söz konusu, yeni gelen nesillerin her biri ayrı ayrı başarılı ve zehir gibi yetişerek geliyor. Dünya değişiyor düşünceler değişiyor ben bu yolda mesleğimi en iyi nasıl yapabilirimi düşünüyorum ve buna göre yaşıyorum yolumu kendi çizgimde yürütmeye çalışıyorum” dedi. 
Sahnenin kendisi için aşk olduğunu sözlerine ekleyen Duygu Kutlu, orkestram dayanırsa 7 saat sahne performansı çıkaracak düzeyde olduğunu vurguladı.


Etiket: duygukutlu, mağazin,


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
 
  GÜNCEL
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
 
  FACEBOOK
 


 
 
 


 
 
 

 

Mersin Post | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinpost.com.tr © Copyright 2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Mersin Post basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA