Yenişehir’in U12 Futbol Turnuvası sona erdi

Tarih: 5 Şubat 2024 Pazartesi 15:38

Mersin’de Yenişehir Belediyesi’nin yarıyıl tatilindeki öğrenciler için düzenlendiği geleneksel U12 Futbol Turnuvası renkli görüntülerle son buldu.

Mersin'de Yenişehir Belediyesi'nin yarıyıl tatilindeki çocuklar için düzenlediği 2. Geleneksel U12 Futbol Turnuvası sona erdi. Yenişehir Belediyesi Özgecan Spor Tesisleri’nde yapılan turnuvada 16 takımla 320 çocuk top koşturdu.

2.Yenişehir Çocuk Oyunları Festivali ile yarıyıl tatilinde çocukları tiyatro oyunlarıyla buluşturan Yenişehir Belediyesi, sportif aktivitelerle de çocukları yalnız bırakmadı. Çocukların yarıyıl tatilini verimli geçirebilmelerini sağlamak ve aynı zamanda onlara sosyalleşme ortamı hazırlamak amacıyla düzenlenen Yenişehir Belediyesi 2. Geleneksel U12 Futbol Turnuvası, Mersin Yenişehir Belediyespor ve Mersin Büyükşehir Belediyespor arasında oynanan final maçıyla sona erdi.

'DOSTLUĞUN VE BİRLİKTELİĞİN KAZANDIĞI BİR TURNUVA OLDU'

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, turnuvada mücadele eden tüm çocuklarla bir araya geldi. Başkan Abdullah Özyiğit, “Yenişehir Belediyesi olarak, çocuklarımızın sağlıklı ve üretken bir şekilde vakit geçirmelerini sağlamak, spor yapma alışkanlıklarını desteklemek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu tür etkinliklerle, gençlerimizin potansiyelini keşfetmelerine ve birlikte güzel anılar oluşturmalarına olanak tanıyoruz. Tüm çocuklarımızı kutluyorum. Dostluğun ve birlikteliğin kazandığı bir turnuva oldu.” dedi.


Etiket: mersin, yenişehirbelediyesi,


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
 
  GÜNCEL
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
 
  FACEBOOK
 


 
 
 


 
 
 

 

Mersin Post | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinpost.com.tr © Copyright 2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Mersin Post basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA