Dilara Kırmıt: Cumhuriyet kızıyım

Tarih: 1 Kasım 2023 Çarşamba 10:45

Yurt dışında Türkiye’yi temsilen katıldığı yarışmalarda gururumuz olan Dilara Kırmıt, Cumhuriyetin 100’üncü yılında Türk kadınının ülkemizin adını kurtuluş savaşındaki gibi dünyaya duyurduğuna dikkat çekerek, kendisinin de bir Cumhuriyet kızı olduğunu söyledi.

 

Podyumların tescilli güzeli ve yurt dışında Türkiye'yi temsilen katıldığı yarışmalarda gururumuz olan Dilara Kırmıt, Cumhuriyetin 100'üncü yılında Türk kadınının ülkemizin adını kurtuluş savaşındaki gibi dünyaya duyurduğuna dikkat çekerek, kendisinin de bir Cumhuriyet kızı olduğunu söyledi. 
Podyumların tescilli güzeli ve yurt dışında ülkemizi temsilen katıldığı yarışmalarda gururumuz olan Dilara Kırmıt Avrupalı modacılarında gözdesi oldu. 
Yurt dışında birçok ajanstan yerleşmesi ve çalışmalarını başka ülkede yürütmesi teklifleri alan  güzel model Dilara Kırmıt, bu tekliflerin hepsini reddetti. 
Dilara Kırmız, "Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında Türk kadını ülkemizin adını kurtuluş savaşındaki gibi dünyaya duyuruyor. Voleybol takımımız yanında birçok dalda Türk kadını gücünü gösterirken bende kendi dalımda ülkemi temsil ediyorum. Ülkemi temsil etmek hakkıyla, benim en büyük gururum ve tatlı heyecanım" dedi. 
Yurt dışında daha çok tanındığını da sözlerine ekleyen Dilara Kırmıt, Cumhuriyet kızıyım güzel Türk kadınını tanıtıyorum vurgusunu yaptı. Yurt dışı işlerinde maddiyatı ikinci plana ittiğini de sözlerine ekleyen Dilara Kırmıt, ülkemiz dışında sadece kariyer odaklı olduğu vurgusunu yaptı.


Etiket: dilarakırmız, magazin,


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
 
  GÜNCEL
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
 
  FACEBOOK
 


 
 
 


 
 
 

 

Mersin Post | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinpost.com.tr © Copyright 2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Mersin Post basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA